05.10.2011 19:28

Tj Kopidlno - FTJ Milíčeves  1  :  9  ( 1:5 )

Branky: Krejčík - Svoboda V. 7x, Martínek, Bílek

Sestava: Trávníček - Svoboda, Bernard, Pekárek, Machačný - Poláček, Krejčík, Drnec, Petr, Nemčanský

Ve středu jsme nastoupili na domácím hřišti k dalšímu vloženému zápasu a to proti jednomu z předních celků tabulky - Milíčevsi.

Chtěli jsme zopakovat dobrý výkon z posledního vzájemného střetnutí.  Zápas jsme nezačali dobře a nepokryli jsme hlavního hráče zápasu, Vojtu Svobodu, který nám během dvou minut vstřelil 4 branky a o zápasu bylo rozhodnuto. Kluci však podali velmi dobrý výkon a podařilo se jim snížit z kopačky Krejčíka. Další šance, Bernarda, Krejčíka a Svobody jsme neproměnili a Martínek zvýšil na poločasových 1:5. Druhý poločas byl o trochu lepší, ale nevyvarovali jsme se chyb v obraně a darovali jsme jim dvě laciné branky opět Svobodovi a Bílkovi. Skóre pak navýšil znovu hráč soupeře s číslem 10 Vojta  Svoboda, který uzavřel skóre na 1:9. Naše domácí publikum, které vytvořilo dobrou atmosféru,  vidělo několik pohledných akcí,  cílených nahrávek a nasezení domácích hráčů.   Kromě individuality v podobě Vojtěcha Svobody jsme se zbytkem mužstva Milíčevse  odehráli vyrovnaný zápas, který se musel divákům líbit. Měli jsme i více šancí než v posledním vzájemném utkání. Výsledek není nijak lichotivý, ale výkon hráčů byl velmi dobrý a všechny chválím za přístup k utkání, nasazení a bojovnost. Velké zleplšení ocenil i trenér hostů, který potvrdil má slova, když uvedl " hodně jste se zlepšili a kdybychom neměli Svobodu, byl by zápas vyrovnaný."