Konečně jsme v Miletíně začali hrát fotbal

06.05.2012 10:37

Hořice  -  Kopidlno 8 : 0   (5:0)

Sestava: Trávníček - Drnec, Petr, Honzík,Pekárek, Machačný, Nemčanský

K danlšímu miniturnaji jsme odjeli do Miletína a první zápas sehráli s týmem Hořic. První zápas byl velice nevydařený a klukům se nic nedařilo, hlavně plnit to co jsme si řekli a hráli jsme přesně opak toho co jsme chtěli. Přihrávali jsme soupeřům před naší branku, kteří pohodlně skórovali.  K tomuto zápasu se nemá cenu výce vyjadřovat a nemohu nikoho ani za snahu pochválit.

Miletín  -  Kopidlno  6 : 2  ( 4:0 )

Branky: Petr, Drnec

V přestávce mezi zápasy jsme si trochu něco řekli v kabině, a rozebrali největší chyby co děláme a v zápase s Miletínem nastal v naší hře obrat o  né úplně 180°, ale tak o 160° :-). Nezačali jsme sice ideálně a brzo prohrávali po nešťastných brankách, ale kluci si plnili své a hráli se soupeřem vyrovnanou partii. Nahrávali si, nechodili tolik k sobě na jedno místo a drželi si svoje strany. Z toho vyplývaly i naše šance, které jsme nedokázali proměnit. Velké šance měli Machačný, který v samostaném úniku si příliš předkopl balón a nestihl již zakončit, Pekárek, kterému střelu zblokoval soupeř. Trestný kop se nepovedl Drncovi, který měl velikou šanci snížit za stavu 4:0. Co se nepovedlo v prvním poločase se povedlo v druhém, kluci ještě více přidali na důrazu a bojovnosti s na 5:1 snížil svým důrazem Honza Petr. Soupeř ještě zvýšil po brejku na 6:1, ale závěr patřil našim hráčům, kteří začali soupeře dostávat pod tlak a v posledních vteřinách vysela další naše  branka ve vzduchu. Z tlaku vyplinul i rohový kop v poledních vteřinách zápasu, který perfektně rozehrál Pekárek prudkou přízemní střelou přesně do míst, kde stál Tomáš Drnec, který jen nastavil nohu a zavěsil pod víko soupeřovi branky. Nevyhráli jsme sice zápas, ale alespoň poločas jsme remízovali. Především  jsme se však zlepšili v pohybu po hřišti a nahrávkách. Za celý druhý zápas patří klukům velká pochvala, a to i proto, že oba zápasy jsme odehráli pouze s dvěma střídajícími hráči.Snad nám to vydrží i na turnaj a vložený zápas ve středu s Milíčevsí.