Nadstavba : S Novou Pakou jsme si poradili na Hořice jsme nestačili

05.06.2013 14:43

Nová Paka A - Kopidlno  1 : 3  (0:1)

Sestava: Kinclová - Pekárek, Drnec, Nemčanský, Rozsypal - Machačný, Petr, Trávníček, Vlček

Branky: Petr, Nemčanský, Drnec

První zápas jsme se pomalu rozehrávali a soupeř hodně zlobil. Pak jsme se  po sólu a super ráně  Jendy Petra ujmuli vedení, které jsme již nepustili. Na 2:0 dával přímo z rohu Lukáš Nemčanský a na 3:1 upravil Tomáš Drnec. Mohli jsme přidat více branek, ale místo umístěné střely jsme volili sílu a přestřelili branku.  Druhý poločas byl z našeho pohledu velmi dobrý, byla vidět i kombinace a bojovnost.

Hořice A - Kopidlno  5 : 1 (0:2)

Branky: Drnec

Druhý zápas nás čekal těžší soupeř z Hořic, který velmi dobře kombinuje a to nám dělalo velké problémy. Hráli jsme třičtvrtě zápasu zakřiknutě a špatně pozičně. Z toho pramenily i branky, které jsme dosatali. První poločas jsme prohráli díky individuálním chybám, kdy jsme po ztrátě míče přestali bojovat a nevraceli se zpět před branku. Když na začátku poločasu Drnec snížil na 1:2 vypadalo to, že jsme se chytli. Jenže přišla další chyba a bylo to 3:1 pro Hořice. Další nedůraz znamenal další branka v naší síti na 4:1. To byla asi půlka druhého poločasu. Od té doby jsme zapnuli na plné obrátky a bojovnost a chuť nesla v podobě pěkných šancí ovoce. Bohužel v koncovce jsme to řešili špatně a branku se nám vstřelit nepovedlo. Poslední branku jsme si po nastřelení Machačného soupeřem  dali sami.  Výkon byl o trochu lepší než v prvním utkání, ale ono to bylo až v závěru zápasu, kdy jsme si vytvořili stálejší tlak, kdy jsme nastřelili i dvakrát tyč. Musíme pořád přidávat na důrazu a síle v osobních soubojích a přehledu ve hře.  Do zápasů jsme zapojili i naše nejmenší Rozsypala s Vlčkem, kteří podali dobrý výkon.  Výborně zachytala v brance Kinclová, která včasným vyběhnutím a pádem pod nohy zmařila několik šancí soupeře.