13.05.2013 19:13

Chomutice - Kopidlno   3 : 2  (0:0)

Sestava: Kinclová(Trávníček) - Petr, Drnec, Machačný, Nemčanský, Pekárek, Kosinová, Šádek

Branky: Drnec, Nemčanský

První zápas jsme sehráli s favorizovanými Chomuticemi a byl to velmi dobrý výkon všech hráčů. Ubránili jsme první poločas na bezbrankovou remízu a po přestávce jsme udeřili a ujali se vedení dokonce 2:0. Soupeř hrál pouze se šesti hráči a ostatní menší nezapojil do zápasu a nakonec se soupeři povedlo vyrovnat a v závěru zápas otočit. I přes prohru jsem s výkonem všech hráčů nad míru spokojen. Byl to asi na jaře nejpovedenější zápas.

Milíčeves - Kopidlno   7 : 1 (2:1)

branky: Drnec

Druhý zápas jsme hráli pouze prvních deset minut, kdy jsme dokázali e soupeřem držet krok. Bohužel se nám nepodařilo uhlídat jediného hráče domácích Bílka, který rozhodl o osudu utkání. Druhý poločas se vůbec nevivedl celé obraně a také Trávníčkovi v brance, kdy jsme dostali několik velmi laciných branek.