18.05.2012 09:26

Bříšťany - Kopidlno 3 : 2 p (1:0)

Sestava: Trávníček - Drnec, Petr, Honzík, Machačný, Pekárek, Nemčanský

branky: Drnec 2x

Do Bříšťan jsme zajížděli plni očekávání, jak se kluci prosadí proti posledním Bříšťanům.  První zápas po dvou letech nám nepřálo počasí a bylo celkem chladno. Chladné počasí přesto naše kluky nevedlo k většímu pohybu a první poločas byla zase tragédie, ani se mi ten zápas nechce příliš hodnotit. Je to pořád to samé, první poločas jen koukají, nehrají, nebojují. Prostě hrůza. Proto jsme první poločas prohráli 1:0. V  druhém jsem prvních 10 minut hráli optavdu dobře a soupeři jsme nepujčili balón a otočili stav na 2:1. Bohužel jsme v závěru trochu zvolnili a soupeř vyrvnal. Rozhodovali tak penalty, na které jsme nasadili v poslední době nejproměńující hráče. Trestuhodně zahodili penaltu Drnec a Pekárek, pouze Machačný nezklamal. To však na zisk dvou bodů nestačilo, protože soupeř proměnil dvě. Z bříšťan si tak odvážíme utrápený jeden bod a na výhru stále čekáme. Dokud se kluci nepřestanou soupeře bát nemáme šanci uspět. Je třeba z řad rodičů na tomto se svými dětmi nějak psychycky zapracovat.