Vydařený turnaj v Jičíně U-6

29.04.2012 15:00

Turnaj ml. přípravek U6 v Jičíně

Turnaj se hrál systémem každý s každým 1x 15 minut na třech hřištích současně, přestávky mezi zápasy 5-8 minut. Nehrálo se sice na body, jak je uvedeno v tabulce, ale na počet vstřelených branek. I tak celkové pořadí odpovídá  pořadí které je uvedeno v tabulce. Na naše zápasy bylo nominováno vždy 8 hráčů. Tři (menší) odpočívali a hráli další zápas.  Za všechny zápasy všechny  hráče bez vyjímky chválím za předvedený výkon. Všichni bojovali a snažili se zapojit do zápasu. Větší potřebují ještě více zapracovat na přehledu ve hře a na postavení na hřiši u malých to příjde časem, všichni nejmenší mě moc mile překvapili. Děkuji za předvedený výkon. Soupeři byli vyrovnaní a zápasy měly nasazení a bojovnost.

Sestava Kopidlna : Trávníček - Drnec, Nemčasnký, Pekárek, Machačný, Šádek, Kořínek, Kosina, Vlček, Joukl Rozsypal

Branky Kopidlna : Drnec 4x, Nemčanský 4x, Pekárek 2x, Trávníček 1x

Sk Jičín (výber) - Kopidlno   1 : 1

Sestava: Trávníček - Drnec, Nemčanský, Machačný, Pekárek, Šádek

Branky : vlastní - Šádek (p)

Poslední zápas jsme sehráli mimo turnaj s výběrem Jičína který chtěl srovnání oproti minulému zápasu, který jsme ještě před odchodem našich tří hráčů vyhráli  na podzim 2011 velkým rozdílem v Kopidlně. Tým Jičína fotbalově velice vyspěl a byl nám vyrovnaným soupeřem a tomu odpovídal i výsledek. Branku Kopidlna vstřelil z pokutového kopu po faulu na Drnce Jirka Šádek ročník 2007 ( nekompromisně pod víko). Branku soupeře jsme si po dobře rozehraném rohu soupeře vstřelili něšťastně sami  do branky.  Naši Kluci sehráli celkem 90 minut kvalitního fotbalu, který by jim měl pomoci snad už tento víkend v mistrovkých zápasech. Doufám, že jim to hodně dalo a budou bojovat jako na tomto turnaji. Děkujeme pořadatelům za pěkný turnaj .