13.05.2013 19:15

Hořice B - Kopidlno  1 : 11 (0:2)

Sestava: Kinclová (Trávníček) - Petr, Machačný, Pekárek, Drnec, Kosinová, Kosina, Nemčanský

Branky: Drnec 5, Nemčanský 2, Machačný, Petr, Kosina, Kosinová

První zápas nás čekal  papírově slabší soupeř,ale na rozbláceném podmáčeném terénu jsme dlouho nemohli najít recept, jak se prosadit. Ale nakonec jsme se dvěma brankami trochu uklidnili a poločas vyhráli 2:0. Druhý poločas byl už galapředstavení našich hráčů, kdy jsme soupeře pustili po drobné chybě pouze do jedné šance, kterou soupeř potrestal. Na oplátku jsme soupeři nadělili devět branek a vyhráli 11:1. Za druhý poločas si všichni zaslouží pochvalu.

Hořice A - Kopidlno    2 : 3 np (1:0)

Sestava: Kinclová (Trávníček) - Petr, Machačný, Pekárek, Drnec, Kosinová, Nemčanský

Branky: Nemčanský, Petr

Druhý zápas jsme odehráli s opoznání lepším soupeřem, kdy tato vzájemná utkání mají vždy dobrou úroveň. První poločas jsme odehráli velmi dobře a mohli jsme jít i několikrát do vedení, ale špatně jsme vyřešili finální fázi. Nakonec šel do vedění soupeř po boře zvládnuté standardní situaci. Poločas jsme sice prohráli 1:0, ale výkon byl nadstandardní. V druhém poločase jsme soupeře začali přehrávat, ale z jedné povedené akce jsme inkasovali na 2:0. To se ale neši hráči zdravě naštvali a začali ještě více tlačit. Nakonec se podařilo snížit Nemčanskému a další tlak chystal závěr v naší režii. Po nádherné akci po ose Drnec, Nemčanský, Petr jsme minutu před koncem vyrovnali. Zápas dospěl do penaltového rozstřelu, kde nikdo ze čtveřice Drnec, Nemčanský, Petr, Machačný nezaváhal a proto jsme si z utkání odnesli i bod na víc.  Výkon v tomto utkání byl ještě lepší než proti Chomuticím a doufám, že v těchto výkonech budeme pokračovat.  Všichni za tento zápas zaslouží absolutorium.