Z Nové Paky jsme body nepřivezli

16.04.2012 10:12

N/S Paka B - Kopidlno   3 : 0  ( 0:0 )

Sestava: Trávníček - Poláček, Petr, Honzík, Drnec, Pekárek, Machačný, Nemčanský

První zápas na jaře byl trochu rozpačitý a klukům dlouho trvalo než se na hřišti srovnají a začnou hrát na pozicích na kterých mají. I trochu chaosu nám pomohlo v prvním poločasu, kdy jsme se sice jenom bránili, ale i díku fantastickému výkonu Trávníčka nedovolili soupeři skórovat. V závěru poločasu jsme z jediné vážnější šance mohli jít i do vedení, ale Honzikovi Petrovi v samostaném úniku při zakončení chyběla razance a přesnost. V druhém poločase jsme se trochu zlepšili v rozehrávce a začali se více dostávat na polovinu soupeře a ohrožovat branku soupeře. Z protiútoků jsme však třikrát inkasovali a to jen proto, že jsme nechali za seou jednoho či dva hráče , kteří chodili na samotného Trávníčka.  I přes prohru kluky chválím za odvedený a bojovný výkon. Vyzdvihnout musím  výkon Tomáše Trávníčka, který dlouho držel naději na vinikajicí výsledek a vychytal tak 12-15 gölových 100% šancí.

N/S Paka A - Kopidlno   10 : 0  (6:0)

Setava: Trávníček - Poláček, Petr, Honzík, Drnec, Pekárek, Machačný, Nemčanský

Druhý zápas jsme začali příliš bojácně a nedohrávali soupeře při převzetí míče. Soupeř mohl v klidu kombinovat a střílet branky. Teprve v závěru poločasu se kluci vzchopili a začali opět bojovat a nahrávat si. Najednou jsme soupeře nepustili 4 minuty z jeho poloviny a pramenila z toho penalta, kterou však Tomáš Drnec neproměnil a branku překopl. Další dva jasné pokutové kopy rozhodčí, za rozhodnutého stavu nelogicky neodpískal. I druhý poločas jsme se vyrovnali výkonu soupeře a ten se mnohdy musel uchylovat k držení, kopání a faulům, aby naše kluky zastavil. Měli jsme několik šancí, ale žádná se nám nepodařila proměnit. Soupeř trestal tvrdými střelami pod víko Trávníčkovi branky a tak jsme nakonec prohráli  výsledkem, který neodpovídal rozdílu mezi mužstvy a to 10:0. Kluky chválím za druhou část prvního poločasu a za celý druhý poločas. Je vidět, že se pomalu dostavají do formy a uvědomují si, že bez bojovnosti a obětavosti to nepůjde.