21.05.2012 10:49

Kopidlno - S/N Paka B   1 : 3  (0:3)

Sestava: Trávníček, Poláček, Honzík, Petr, Drnec, Nemčanský, Machačný, Pekárek

Branky: Drnec

Již před zápasem byli kluci v dobré pohodě a při rozcvičení ukázali, že by se jim dnes mohlo dařit a byla na nich vidět chuť se poprat o první jarní tři body. V prvním zápase nás čekalo B mužstvo N/S Paky. S tímto soupeřem jsme hráli vždy vyrovnaný fotbal. Pouze rozhodčí trochu nesmyslně pískal jakoby hráli žáci, dorost nebo muži a ze tří odpískaných hraní rukou jsme třikrát inkasovali hromotlukem s ránou staršího žáka. Tady neměl Trávníček šanci. Mohli jsme to být ale mi, kdo mohl jít do vedení, kdyby Honza Petr místo nesmyslného skluzu na balon, který stál osamocený na brankové čáře pouze přišel k balónu a pouzedo něho šťouchl a skóroval. Tak dopadl poločas nepříznivě 0:3. Druhý poločas jsme však byli lepším týmem a uhlídali hromotluka hostí a nedovolili mu zakončovat, sami jsme se tlačili do koncovky, ale zbytečně jsme stříleli z velkého úhlu, kdy měli následovat přihrávky před branku. Jednu branku jsme vsítili z kopačky Drnce po krásném zatáhnutí balónu po kraji Honzíkem. Nádherná akce byla k vidění v polovině druhého poločasu, kdy si kluci vzpoměli na to, co jsme trénovali, dobře se rozestoupili po hřišti a po rychlém rozehrání Trávníčka vyplynula krásná akce kdy Drnec poslal do lajny Pekárka, který se konečně nezalekl většího soupeře, zasekávačkou ho oklamal a prudkou přihrávkou našel před brankou osamoceného Jarů Machačného, který chtěl z první uklidit míč do sítě,ale branku nakonec minul. To byla opravdu pěkná akce a v tomto duchu pokračoval i závěr zápasu, škoda jen, že jsme jeden z úniků neproměnili. V tomto utkání jsme měli na výhru. Mě však zajímá předvedená hra a ta byla od většiny hráčů nadprůměrná. Velká pochvala za toto utkání. Vyhráli jsme alesoň poločas :-).

Kopidlno - S/N Paka A    1 : 9  (0:4)

Branka: Drnec

Toto utkání bylo o poznání težší a na klukách byla znát únava z prvního zápasu. Někteří byli uplně mimo a zápas se jim nepovedl. A-čko Paky je opravdu fotbalově vyspělým týmem a jejich kombinace nám dělala  velké problémy. I mi jsme se však dokázali prosazovat, ale pouze jedna branka v síti soupeře byla velmi málo. Kluky však chválím za bojovnost po celé utkání. V tomto utkání jsme však udělali mnoho chyb a ty soupeř potrestal.