Nadstavba: Půl minuty od konečného pátého místa v Hořicích nestačilo

FK Nová Paka A - FK Kopidlno 4:3 na penalty (1:1)

sestava: Kinclová - Drnec, Nemčanský, Trávníček, Šádek, Rozsypal, Kosinová, Daněk A.

Branky: Drnec2, Nemčanský

FK Hořice A - FK Kopidlno  6:2  (3:0)

sestava: Kinclová - Drnec, Nemčanský, Trávníček- Šádek, Rozsypal, Kosinová, Daněk A.

Branky: Drnec2,

Na poslední turnaj sezóny jsme odjížděli do Hořic v citelně oslabené sestavě, kdy chyběli pro nemoc Machačný a Pekárek a  rybářským závodům dal přednost Petr. Nominovali jsme proto náš fotbalový potěr Šádka, Daňka a Rozsypala a ti předvedli, že si nominaci plně zasloužili.  První zápas jsme začali proti Nové Pace a byl to trochu i smolný zápas. Na začátku jsme se nemohli dostat do tempa, a někteří hráči vypadali, jako by je to vůbec nebavilo. Chybělo nasazení a chuť hrát. Teprve na konci poločasu za stavu 0:1 jsme se chytli a vyrovnal Drnec. Celý druhý poločas jsme byli lepším týmem a měli několik šancí,  dvakrát jsme nastřelili břevno, jednou tyč, ale nakonec se nám podařilo jít do vedení po střele Nemčanského a Drnce 3:1. Bohužel jsme byly nedůrazní před vlastní brankou, kde jsme nepokryli jednoho hráče, který snížil na 3:2 a v půl minuty před koncem ze stejného důvodu vyrovnal na 3:3. Rozhodnout mohl v závěru Šádek, ale v pozici jeden na jednoho ránou jako z děla pouze téměř nalomil několik žeber novopackého brankáře. Zápas dospěl do penaltového rozstřelu. Za nás neproměnil penaltu Trávníček a jelikož soupeř proměnil všechny odvezl si o bod více a to znamenalo i konečné 6 místo v tabulce.  Proti Hořicím jsem nehráli špatně, ale opět jsme byly málo důrazní a poločas prohráli 3:0. O poločase jsem zkusil trochu improvizovat a udělal jsme jednu čtveřici Šádek, Rozsypal, Kosinová a Daně a jednu trojici Drnec, Trávníček, Nemčanský, které jsem  po dvou minutách střídal. Kupodivu, kluci ve třech hráli proti čtyřem lépe než v plném počtu a "mrňata", jak jsem druhou čtyřku nazval si počínali také velice dobře i když inkasovali 3 branky, poločas odehráli perfektně. Výkon v tomto poločase odpovídal mým představám.

Chtrěl bych hráče pochválit za výkon v druhém poločase proti Hořicícm a druhý poločas proti Pace, až teda na posledních 5 minut, všechny hráče za předvedený výkon. Největší pochvalu zaslouží Šádek, Rozsypal, Daněk a Kinclová, ti předváděli výkon na hranici svých možností.