20.09.2012 10:46

Libáň  -  Kopidlno  1 : 3  (0:1)

sestava: Trávníček - Petr, Drnec, Machačný - Pekárek, Nemčanský, Kosinová

Branky: Nemčanský 2x, Drnec

Ve středu jsme pokračovali tzv. Anglickým týdnem ( hraje se sobota, středa, sobota) tentokrát v Libáni. Náš spoluputovník po miniturnajích se začal v posledních kolech hodně zlapšovat a bylo to derby jak má být. Vyrovnaný zápas, kdy jsme opět trochu přispali začátek a kluci se do zápasového tempa dostávali velmi pomalu. Dařilo se nám však celkem dobře bránit a soupeře jsme drželi daleko na dostřel od branky. Tentokrát nás podržel výborným výkonem v zápasu Trávníček.  Takový výkon od něj potřebujeme každý zápas.  Do vedení jsme se dostali až v poslední minutě prvního poločasu, kdy střelou k tyči otevřel skóre Nemčanský. V druhém poločase soupeř trochu přidal a bylo vyrovnáno 1:1. když se však asi 5 minut před koncem protlačil a probil k zakončení Nemčanský a opět umístěnou střelou od tyče skóroval, věřil jsem, že vítězství udržíme. Z jednoho závaru před naší brankou pak utekl s míčem Tomáš Drnec a pojistil naše vítězství třetí brankou na konečných 3:1. Po tomto zápase byla dohoda s trenérem domácích, že si kluci ještě zahrají mimo soutěž jednu třetinu 20 min. Nedokážu pochopit ten obrovský obrat v nasazení a přímočarosti jaký naši hráči předvedli v této dvacetimunutovce. Během 2 minut jasme vedli 3:0 a to s velkou lehkostí a uplně jiným přístupem.

Závěrem: Musíme se zaměřit na přihrávky a odkopy, to je bída, bojíme se kopnout do balónu, místo razantního odkopu nebo prudké nahrávky. A nasazení před zápasem nebo po něm musíme přenést přímo do zápasu. Jinak kluky a Týnu chválím za bojovný výkon především v druhé půlce a nastavení.