03.06.2012 10:18

Kopidlno - Hořice   3 : 7  ( 1:5)

sestava: Trávníček - Poláček, Honzík, Petr  - Drnec, Machačný, Nemčanský, Pekárek

Branky: Drnec 2x, Honzík

Další kolo Okresního přeboru připravek pokračovalo v Miličevsi. První zápas jsme odehráli proti výbornému mužstvu hořic, které nám od začátku dělalo problémy. Hořice v prvním poločase nastřílelo pět branek na které odpověděl jedinou Tomáš Drnec a bylo téměř rozhodnuto. Druhý poločas naši kluci ještě přidali na obrátkách a začali se soupeři vyrovnávat. Další naše branky přidal opět Drnec a Adam Honzík. Soupeř dvě branky přidal také a tak jsme s hořicemi alespoň poločas remizovali 2:2 celkový výsledek byl 7:3 pro Hořice. Chválím kluky za předvedený výkon a nasazení, tento zápas odehráli opravdu dobře a to hlavně v druhé polovině.

Kopidlno - Miletín   4 : 5 po penaltách (3 :1)

Branky: Drnec 2x, Poláček, Pekárek

Druhý zápas jsme odehráli s Miletínem, se kterým jsme vždy odehrávali vyrovnaná utkání. Tento zápas byl z naší strany asi nejlepší za celou sezónu, když nepočítám první zápas proti Bříšťanům na podzim.  Od začátku jsme byli lepším týmem, všichni bez vyjímky makali bojovali, nahrávali si a hráli opravdu pěkný fotbal.  V prvním poločase jsme se po perfektním zatažení míče po lajně Drncem  a ideální nahrávce před branku dostali do vedení z kopačky Pekárka. Na 2:0 zvyšoval Drnec.  Další velkou příležitost a to 100% měl opět Pekárek, který z první netrefil poloprázdnou branku. Měli jsme i několik dalších příležitostí, ale trest přišel na druhé straně a soupeř snížil na 2:1. Dvoubrankové vedení nám opět vrátil probuzený Tomáš Drnec. a Tak zkončil i první poločas. V druhém zaúřadoval rozhodčí, který hned v první minutě, kdy hráč Miletína z metru napálil tvrdou ranou míč do obličeje našeho brankáře Trávníčka, nesmyslně nechal dalších 10-15 vteřin pokračovat ve hře a teprve po vstřelení branky , kdy nikdo kromě jediného hráče Milenína již nehrál, přerušil hru aby jsme mohli hráče ošetřit. Soupeř tedy snížil na 3:2. Výborného hráče Miletína s č.4 který tvořil hru a byl našemu mužstvu nebezpečný jsme nedokázali ubránit a po chybě brankáře jsme inkasovali na 3:3. Vedení nám vrátil perfektním únikem Dan Poláček, ale soupeř v závěru vyrovnal. Mohli jsme však vedení strhnout na naší stranu, ale nedokázali jsme proměnit některé vyložené šance. Zápas tedy skončil 4:4 a následovali penalty. Začínal Miletín a proměnil všechny tři penalty. U nás proměnil se štěstím Poláček a druhou neproměnil Honzík, kdy trefil přesně prostředek branky.  Z tohoto utkání si tedy odvážíme pouze jeden bod.  Chci kluky pochválit za bojovnost obětavost a nasazení v celém utkání. Kromě drobných nedorozumění a chyb to byl ideální zápas z mého pohledu. Takto si představuji výkon našich kluků, toto je maximum na co jako tým mají a to ze sebe vydali. Samozřejmě někteří jednotlivci mají na víc, ale tohle byl opravdu výborný kolektivní výkon a pro mě ale i pro své rodiče kluci  tento zápas vyhráli.