předpřípravka ze dne 9.6.2014

Jičín dne 9.6.2014

Včera i v parném horku odehrála naše předpřípravka  na Jičínském stadionu přátelské utkání  s B týmem mladší přípravky  Jičína  v sestavě Kosina , Šádek, Rozsypal, Lambert, Pelc, Zikmund, Kóre, Sedláček.
Zápasy byly naplánovány na 3 x 15 min a poslední na 1x 14 min.

Zápas pro nás opět, jak je našim zvykem nezačal dobře a v polovině první patnácti- minutovky  jsme prohrávaly 3:0, ale tentokrát se kluci brzy probudili  a do konce 15 minuty zápas srovnaly. Ve zbylé  části zápasu již kluci začali předvádět hezký fotbal.  Došlo i na přihrávky s gólovými tečkami a kluci se nebáli ani do soubojů jeden na jednoho.
     O výsledek nešlo, proto jsem si jako trenér nic nepsal, ale po posledním hvizdu rozhodčího Sedláčka st. mě kluci sdělili, že jsme vyhráli 20 : 11.

Ještě jednou chválím kluky za přístup k tomuto těžkému zápasu ve 30 ° parnu, a snad mě i rodiče již odpustili. Nakonec kluci  i s kluky z Jičína byly rodiči při společné děkovačce pochváleni za předvedené výkony.